06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Jeges Nap a Balatonon

Jeges nap a Balatonon

Kihasználva a januári hideg által vastagon befagyott Balatont, az iskola valamennyi tanulója egy jeges sportnapot, délelőttöt tölthetett el a Balaton jegén. Rasovszky Zoltánnak, a Városgondnokság munkatársának köszönhetően, tökéletesen előkészített helyszín, padok, hangszóróból vidám zene hangja várta a gyerekeket. Az iskola testnevelő tanárainak vezetésével diákjaink sor-és váltóversenyen, léc alatti átbújáson mérhették össze korcsolya-tudásukat. Azok, akik még kevésbé voltak járatosak korcsolyázásban rövid korcsolya oktatáson vehettek részt. A hokiütővel rendelkezők jégkorong-mérkőzéseket játszottak. Köszönetünket fejezzük ki Kutics Mónikának, aki mindenkinek egy forró teát ajánlott fel. Valamennyi gyermek és pedagógus egyöntetű véleménye volt, hogy jó lenne, ha minden évben befagyna a tó, és minél több hasonló jeges napot lehetne szervezni a Balaton jegén.

Fényképek iskolánk facebook oldalán találhatóak.