06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Labdarúgás Országos Diákolimpia döntő

Országos 9. helyezést ért el fiú csapatunk, a lányok 15. helyen zártak.
IV. korcsoportos fiú és leány csapataink az elmúlt hétvégén Debrecenben szerepeltek az országos Diákolimpia döntőjében. A 20-20 csapatot felvonultató jól megszervezett eseményre a megyei verseny megnyerésével kvalifikálták magukat csapataink. A lányokkal először indultunk az idei tanévben labdarúgás sportágban Diákolimpián, és egyből az országos döntőig jutottunk, ahol nagyon szépen helyt álltak lányaink, az ország legjobb 15. csapata lettünk. A fiúk szereplése még sikeresebb volt, hiszen a szenzációs 9. helyen zárták az országos versenyt.
A lány csapat tagjai voltak: Tárkány-Szűcs Emma, Mayer Zsófia, Oláh Rebeka, Szerdahelyi Zita, Farkas Eszter, Éliás Lilla, Kovács Luca, Tóth Virág, Kiss Luca. Az országos döntőn sérülés miatt nem tudott részt venni: Ács Fanni, Blazsur Hanna.
A fiúk csapata: Tóth-Pusztai Benedek, Horváth Milán, Pusztay Balázs, Réger-Cserép Filip, Keil Olivér, Gönczöl Marcell, Kovács Levente, Áment Zalán, Tamás Endre.
Köszönjük a támogatást Horváth Krisztián és Kiss Viktor szülőknek, akik az eseményen végig segítették munkánkat.
Fárasztó, ugyanakkor izgalmas, feledhetetlen, mozgalmas 3 napon vagyunk túl.
Gratulálunk minden résztvevőnek! Hajrá Györgyi!