06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Faültetés és 8. osztályos bankett

Iskolánk végzős osztályai az iskola első udvarán egy hársfát ültettek el. A tavalyi évben a ballagó diákok hagyományteremtő céllal ültettek először facsemetéket, szakítva a ballagáson történő lufieregetéssel. A nemes kezdeményezés idén folytatódott, a gyerekek ezzel a tettel a környezettudatosságra, a fenntarthatóságra is gondolva „örök emléket” ültettek az iskola udvarán.
Ács Attila iskolaigazgató beszédében örömének adott hangot, hogy a tavalyi kezdeményezés folytatódik, hogy így lesz egy hely, ahol a most végzős diákok már öregdiákként összejöhetnek, elidőzhetnek, az iskolai emlékeket felidézhetik a fák árnyékában.
Köszönet a megvalósításért Farkas Balázs szülőnek, aki a hársfát felajánlotta, illetve segítséget nyújtott a faültetés során.
Délután a gyerekek az iskola tornacsarnokában tartott banketten egy rövid műsor és vicces kvíz keretében elköszöntek tanáraiktól.