06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Országos 9. helyen végzett I. korcsoportos labdarúgó csapatunk

A szombati csoportmérkőzések után vasárnap a helyosztókkal folytatódott a Szombathelyen megrendezésre kerülő I. korcsoportos labdarúgó országos Diákolimpia. Kis csapatunk a 9-12. helyért lépett pályára. Először a Balassagyarmat (2:0), majd a szentesi csapat (3:2) ellen sikerült győztesként elhagyni a küzdőteret, így a nagyszerű 9. helyen végzett iskolánk csapata. Köszönjük a Szülők kitartó szurkolását, bíztatását, segítségét. Külön köszönjük a Végh házaspár, Alíz és Attila háromnapos folyamatos segítségét. A mögöttünk tudott 3 nap a gyerekeknek és a szülőknek is nagy élmény volt.
A csapat tagjai: Dózsa Dusán, Pirik Zsigmond, Demetrovics Pál, Barcza Botond, Végh Máté, Oláh Mátyás, Kovács Bence, Kovács Ábel, Koller Bence, Hegedűs Bors.
Gratulálunk!
Hajrá Almádi! Hajrá Györgyi!