MEDVE MATEK GO

Október 1-én iskolánk tanulói egy élménydús szabadtéri matematika versenyen vettek részt az Almádi szoborparkban. A Medve Matek Go őszi csapatverseny elnevezésű megmérettetésen 15 csapban 45 tanuló mérte össze tudását. 3 aranymedve ????????, 8 ezüstmedve???????? és 3 bronzmedve ???????? csapateredményünk született.
Gratulálunk
a résztvevőknek és felkészítő tanáraiknak.
Felkészítők: Czaunné Marton Adrienn, Ézsiásné Szakonyi Márta, Ódorné Tóth Zsuzsanna, Sári Gyuláné.
Külön dicséretes, hogy a közép-dunántúli régióban a 8. osztályos Pató Ágoston – Hegyessy Zsombor, és a Bagó Petra – Kovács Flóra – Kővári Kincső aranymedve rangú csapatunk I. illetve II. helyezett lett.
A medvebocsok kategóriában, Bagó Péter – Fabó Marcell – Kádár Simon aranymedve rangú csapatunk VI. helyen végzett.
A vidám hangulatban telt versenyen a tanulók és a tanáraik jól érezték magukat miközben a digitális tudásuk is gyarapodott.