Megyei Mezei Diákolimpia - eredmények

Március 20 – án Veszprémben a Kolostorok – és Kertek Rendezvényközpontban került lebonyolításra a Mezei Diákolimpia megyei döntője. A népes mezőnyben a Györgyi Dénes Általános Iskolát 6 csapat képviselte. Valamennyi korcsoportban (II. – III. – IV.) leány és fiú csapataink is rajthoz állhattak.

Az atlétákkal tűzdelt mezőnyben versenyzőink nagy küzdeni tudásról tettek tanúbizonyságot. Az 5 fős csapatok 4 legjobb helyezési pontját figyelembe véve az alábbi eredmények születtek:

II. kcs. -os lány (1,5 km) csapatunk 1. helyezést ért el. Az aranyérmes csapat tagjai: Horváth Tekla, Holéczy Júlia, Csapó Hanna, Varga Léda, Nagy Réka.

II. kcs. -os fiú (2,00 km) csapatunk a 4. helyen zárt. Csapattagok: Barcza Botond, Demetrovics Palkó, Szabó Pál Péter, Pirik Zsigmond, Hegedűs Bors.

A III. kcs. -os lányaink (2,0 km) az 5. helyet szerezték meg. Versenyzőink: Horváth Kata, Rasovszky Csepke, Lőrincz Jáde, Bécsy Dorottya, Cselik Mandula.

Ugyanebben a kcs. - ban fiú (2,5 km) csapatunk a 4. helyen végzett – Ther Dénes, Erdei Péter, Lipóczi Bálint, Károlyi Benedek, Pék Bendegúz összeállításban.

A IV. kcs. - os lányaink (2,5 km) a dobogó 2. fokára állhattak fel. Ezüstérmes csapatunk: Negro Veronika, Rasovszky Rézi, Farkas Nóra, Sipos Hanna, Verestoy Bori.

A IV. kcs – os fiúk (4 km) a 3. helyen zárták a versenyt. A csapat tagjai: Sipos Ádám, Geréd Csanád, Kiss Csanád, Tóth – Pusztai Benedek, Bató Medox, Kádár Simon.

Első és második helyezett csapataink - II. és IV. korcsoportos lányok – az országos döntőben képviselik iskolánkat!

Gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!